PAGRINDINĖ INFORMACIJA

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kaip su jumis susisiekti?

Prekiaujame tik internetinėje parduotuvėje. Skubantys, įvykdytus užsakymus galite atsiimti gyvai Vilniuje arba tą pačią dieną paštomatuose Pilaitėje ir Panoramoje.

Mus galite pasiekti atsiųsdami žinutę Facebook paskyroje

rašant el. paštu info@snaigute.lt, arba skambinant telefonu: +37064336085

Mūsų rekvizitai:

MB „Snaigutė”

Įmonės kodas: 306673451

M. Mažvydo 17-26, Vilnius

Ar aš gausiu produktą lygiai tokį patį, kaip nuotraukoje?

Visi mūsų parduodami Kalėdiniai žaisliukai yra rankų darbo, kiekvienas jų yra individualus. Nėra dviejų identiškai vienodų žaisliukų, todėl galimi smulkūs spalvinimo, dekoravimo, papuošimo neatitikimai tarp žaisliuko ir jo pateikiamos nuotraukos mūsų svetainėje,

Kas atsitiks, jei gausiu sudaužytą žaisliuką?

Žaisliukai supakuojama ypač kruopščiai ir visada nukeliauja saugiai. Jei atsiimant siuntinuką pastebėsite išorinius dėžutės pažeidimus, nufotografuokite juos dar neišpakavus siuntinio. Jei viduje žaisliukas būtų sudužęs, taip pat nufotografuokite jį dar siuntinyje – mes jį jums nemokamai pakeisime nauju arba grąžinsime sumokėtus pinigus.

Kiek laiko keliauja siuntinys?

Paprastai prekė pristatoma per 2-3 darbo dienas. Tačiau šventiniu laikotarpiu pasitaiko kurjerių vėlavimų ir neplanuotai perpildytų paštomatų. Jei norite prekes atsiimti kuo greičiau, susisiekite per el. paštu arba asmenine žinute Facebook ir sutarsimė dėl atsiėmimo gyvai Vilniuje.

INFORMATION ABOUT US

TURITE KLAUSIMŲ? KREIPKITĖS!