Apie mus

Siekiame Kalėdinį džiaugsmą atnešti į kiekvienus namus, todėl bendradarbiaudami su stiklo fabrikais Europoje pasistengėme užtikrinti, kad būtų patenkintas kiekvieno skonis.

Į 2022 Kalėdų kolekciją įtraukėme gražiausias šio sezono naujienas. Asortimente surasite pačių įvairiausių dekoracijų: pasakų motyvai pradžiugins Jūsų mažuosius, o aukščiausios kokybės klasikiniai eglutės žaisliukai, savo kruopštumu nustebins net pačius išrankiausius (mūsų premium kokybės kolekciją galite rasti čia).

Nustebinkite savo artimąjį, puikia dovana, kurią išrinksite atsižvelgdami į jo pomėgius ir aistras. Kolekcijoje Jūsų laukia Kalėdų senelis “virtuvės šefas”, “alaus mėgėjas” ir “keliautojas”; taip pat į Kalėdinę naktį skubantis ant motorolerio ar dviračio sėdynės. Gurmanus pradžiuginsite plačia saldumynų kolekcija, o išrankesnio skonio mylimuosius –  klasikinio stiliaus žibintais.

Kad ir kokia plati mūsų žaisliukų kolekcija, juos sieja ne tik Kalėdinė tema. Visi mūsų žaisliukai rankų darbo, gaminami pučiant stiklą patyrusių meistrų Europje. Čia nerasite nei vieno kinų gamybos žaisliuko.

Gamybos procesas

Mes prekiaujame tik išskirtiniais, rankų darbo Kalėdiniais eglutės žaisliukais, pagamintais iš stiklo. Gamybos procesas yra būtent tai, kuo jie skiriasi nuo daugumos kitų žaisliukų kuriuos pamatysite daugelyje prekybos vietų Lietuvoje.

  • Ar žinojote, kad Vokietija ir Lenkija užima antrą ir trečią vietas pasaulyje, pagal pagaminamų Kalėdinių dekoracijų kiekį? Pirmąją, be abejo užima Kinija (daugiau nei 80% visos pasaulio produkcijos), bet žaisliukų iš ten mūsų internetinėje parduotuvėje nerasite.
  • Ar žinote ką bendro turi Barack Obama, Elton John ir Oprah Winfrey? O gi Lenkijos stiklo meistrų pagamintus kalėdinsiu žaisliukus!

Rankų darbo pūsto stiklo žaisliukai pasaulyje pripažįstami, kaip viena prabangiausių Kalėdinių dekoracijų rūšių, todėl didžioji dalis Lenkijoje pagamintų žaisliukų iškeliauja į Jungtines Amerikos Valstijas, Australiją, Didžiąją Britaniją ir kitas šalis, toli toli nuo Lietuvos.

Viena žinomiausių ir didžiausių Kalėdinių dekoracijų platintoja Jungtinėse Amerikos Valstijose Christopher Radko, prekiauja žaisliukais pagamintais būtent Europoje!

Kuo išskirtinis šių žaisliukų gamybos procesas?

Pirmieji pūsto stiklo žaisliukai buvo sukurti XIX amžiuje Vokietijoje, o jų gamybos procesas liko beveik nepakitęs iki šių dienų. Įdomu tai, jog šias dekoracijas sugalvojo nepasiturintis stiklo meistras, kuris negalėjo sau leisti įsigyti tuo metu įprastų Kalėdinių dekoracijų, o bėgant metams tokie žaisliukai tapo prabangos simboliu Kalėdinių dekoracijų srityje.

1. Projektuojamas žaisliuko dizainas ir liejama metalinė forma jų gamybai

2. Lydomas stiklas ir išpučiama būsimos dekoracijos forma

3. Skaidriam žaisliukui suteikiamas spindesys, “sidabruojant” jį iš vidaus

4. Prasideda ilgas ir kruopštus tapymo ant stiklo procesas

5. Mes supakuojame ir pristatome šį džiaugsmą į Jūsų namus